Sorumluluk Reddi

paraustasi.com web sitesine girerek aşağıdaki sorumluluk reddini kabul etmiş sayılırsınız.

paraustasi.com da yayınlanan içerik

Bu yazıda paraustasi.com (Para Ustası) olarak adlandırılmaktadır. Para Ustası, web sitemizde yayınlanabilecek en son bilgilerden, doğruluktan veya kusurlardan sorumlu değildir. Makalelerimiz ve içeriklerimiz, makale yazarının beğendiği veya alanında uzman olduğu editoryal içerikten oluşmaktadır.

Bu bilgiler kapsamında Para Ustası, sağlanan herhangi bir eksik veya eksik bilginin kullanımından doğabilecek maddi veya manevi zararlardan sorumlu olmayacaktır. Para Ustası web sitesinin içeriği değiştirilebilir ve bağlayıcı değildir. Para Ustası yönetimi, web sitesindeki herhangi bir makale ve içeriği değiştirme, kaldırma veya düzeltme hakkını saklı tutar.

Web sitemizde yayınlanan yorumlar veya e-postalar;

E-posta mesajlarıyla gönderilen tüm ekler, mesajın alıcısı veya kuruluşunun kişisel bilgileridir ve gizli, yetkili kişisel bilgiler içerebilir veya gizlilik yükümlülüklerine tabi olabilir. Bu mesaj ve eklerde yer alan tüm yorumlar ve yorumlar adresin yazarına aittir ve resmi Para Ustası yorumlarını yansıtmaz. Para Ustası, e-posta içeriğinde yer alan herhangi bir bilginin kullanımından sorumlu değildir.

Mesajı yetkili bir kişiye göndermekten sorumlu değilseniz, kullanmayın, çoğaltmayın, yaymayın veya başkalarına ulaştırmayın. Mesajı gönderenle iletişime geçin ve bu mesajı kopyasını saklamadan silin. Ajansımız, mesajların ve bilgilerin değiştirilmeyeceğini, bütünlüğün ve gizliliğin korunacağını garanti etmez, e-postaların içeriğine yetkisiz müdahalelerden sorumlu değiliz ve virüslerden ve / veya bilgisayar sistemlerindeki hasarlardan sorumlu değiliz. . Kullanıcılar tarafından web sitesinde yapılan yorumlarda telefon numaralarını ve benzeri kişisel bilgileri paylaşmaktan sorumlu değiliz.

Kişisel verilerin ve bilgilerin toplanması

Açıkçası, hiçbir koşulda iletişim bilgilerinizi toplamıyoruz veya saklamıyoruz. Güvenliğiniz için web sitemiz SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Kişisel bilgilerinizi paylaşmadığınız sürece başkalarıyla Para Ustası olarak paylaşmanız kesinlikle imkansızdır.

Web sitesinde yayınlanan kullanıcı yorumları

Bizimle paylaştığınız görüşler bizim için çok önemli ve değerlidir. Bu nedenle yorumları gerçekçi kılmak için içeriğin altına Google Recaptcha eklentisi yüklenir. Yorumlarınızdaki soruları olabildiğince doğru ve çabuk cevaplamaya çalışıyoruz. Ek olarak, aldatıcı ve yanıltıcı yorumlar IP numarasıyla engellenir ve onaylanmaz. Yorumlarda paylaşılan tüm kişisel bilgilerin (cep telefonu numarası, e-posta adresi, adres bilgileri) herkese açık olduğunu unutmamak önemlidir. Bu bilgileri paylaşmak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Kişisel verilerinizi koruyun

Para Ustası, bizimle paylaştığınız tüm bilgileri özenle korur ve girdiğiniz bilgilerin yönetici onayından sonra gönderildiğini size bildiririz. Bu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmak kesinlikle imkansızdır.

Analytics (Google Analystic)

Para Ustası Google Inc.  web çözümleme hizmeti veren Google Analytics’i kullanır. (Google) Google Analytics, web sitesini kullanımınızı analiz edebilmemiz için bilgisayarınızda depolanan küçük metin dosyaları olan çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanımınızla ilgili olarak çerezler tarafından oluşturulan veriler (IP adresiniz dahil) Google’ın sahip olduğu ABD sunucularına aktarılır ve burada saklanır.

Google verileri, web sayfasının kullanımınızı değerlendirmek, web sitesi operatörleri için web sitesi etkinliği hakkında raporlar derlemek ve size web sitesi ve internet kullanımıyla ilgili diğer hizmetleri sağlamak için kullanır.

Google, IP adresiniz ve diğer Google verileri arasında bir bağlantı kurmaz. İsterseniz, tarayıcı yazılımınızın ayarları aracılığıyla bilgisayarınıza tanımlama bilgilerinin yüklenmesini engelleyebilirsiniz. Ancak bu durumda bu web sitesinin tüm özelliklerinden tam olarak yararlanılamayabilir. Bu web sitesini kullanarak, sizden elde edilen verilerin yukarıda belirtilen format, kapsam ve amaç için Google tarafından kullanılabileceğini kabul etmektesiniz.

Google Adsense

Para Ustası, ticari bir amaç güderek faaliyet yürütmemektedir. Bilgilendirici ve eğitici yazıların ve makalelerin paylaşıldığı özgün bir blog’dur. Web sitemizin geliri tamamen Google Adsense reklamları üzerinden ilerlemektedir. Bu yüzden Google Adsense Politikları ile tam olarak uyumlu olarak çalışırız, ve önemseriz.

İletişim

Bizlere iletişim sayfamızdan ve ” bilgi@parustasi.com ” mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Comments are closed.