Hakkımızda

Para Ustası herhangi bir şirketin şubesi değildir ve şirket yapısı bulunmamaktadır. Eğitim ve eğitici makaleler yayınlayan kişisel bir blog olarak hizmet vermektedir. Bu sitede yayınlanan tüm içerik tamamen orijinaldir, ancak herhangi bir web sitesinden derlenmemiş veya kopyalanmamıştır. Bu nedenle Para Ustası, web sitemizi telif hakkı nedeniyle sorumlu tutamaz.

İhtiyaç kredileri başta olmak üzere kobi kredileri, konut kredileri, taşıt kredileri gibi güncel konular anlık olarak izlenerek siz değerli kullanıcılarınızla paylaşılır. Bankanın cari faiz oranını değiştirme, yenileme, yükseltme veya düşürme hakkı bankaya aittir. paraustasi.com web sitemiz, zaman içindeki faiz oranı değişikliklerinden veya iptallerinden, dosya maliyetlerinden veya benzeri değişikliklerden sorumlu değildir.

[safir_note type=”mavi” text=”paraustasi.com web sitesinde yayınlanan ilanlar, Google Adsense Şirketine aittir ve bu ilanların görüntülenmesine ve içeriğine müdahale etme imkânı bulunmamaktadır.”]

Web sitemiz, Google politikasına tam uyum içinde çalışan bir haber blogudur. Bu nedenle, web sitemizdeki içeriğin kumar, kumar teşvikleri, şiddet içeren içerik, intihar ve intihar teşvikleri veya kişisel hakların ihlali ve paylaşılması yasaktır.

Önemli bilgi!

Para Ustası kredi veren bir kurum, kurum veya aracı kurum değildir. Hiç kimse adına kredi almıyoruz ve kredi almasına yardımcı olmak için defalarca başvuru yapmıyoruz. Web sitemizde haber ve duyurular hakkında bilgilendirici ve eğitici makaleler yayınlanmaktadır. Bu nedenle size kredi vereceğimizi söyleyenlere inanmayınız. Bu gibi söylentileri ve kişiler bilgi@paraustasi.com adresine bildiriniz.

Comments are closed.